Myčka 45 cm

Porovnání nejdůležitějších parametrů

Hlučnost
43 db
48 db
49 db
43 db
 
49 db
49 db
Počet programů
 
Účinnost mytí
 
Spotřeba vody
9.5 l
8.5 l
6.5 l
9.5 l
 
10.5 l
9 l
Počet sad nádobí
10 sad
9 sad
8 sad
10 sad
 
10 sad
9 sad
Energetická třída
A+++ 
A+ 
A+ 
A+++ 
 
A+ 
A++ 
Spotřeba el. energie
0.66 kWh
0.78 kWh
 
0.66 kWh
 
 
0.69 kWh
Účinnost sušení
 
Aqua Stop
ano 
ano 
ne 
ano 
ne 
ano 
ne 
Auto program
ano 
ano 
ne 
ano 
ne 
ne 
ne 
Intezivní program
ano 
ano 
ano 
ano 
ne 
ano 
ano 
Počet teplot
 
 
Zásuvka na příbory
ano 
ne 
ne 
ano 
ne 
ne 
ne 
Pomohlo vám srovnání?
Hodnoceno 16 hlasy, průměrně 4.5 z 5

Talíř a hrníček od snídaně, pánvička, dřevěné prkénko, talíř a příbor od oběda a další talíř a hrnec od večeře. Každý den zašpiníme spoustu nádobí, ale kdo to má potom mýt? Umývat neustále dokola nádobí je nepříjemná povinnost, která jednoduše patří k životu. Ale nemusela by, kdybyste si domů pořídili pomocníka, který se o vaše nádobí postará a to bez remcání.

Říkáte si, kdo je ten člověk, který touží mýt vaše nádobí? Je to myčka, kterou si nyní do domácnosti můžete pořídit za rozumnou cenu i vy. Myčky jsou na trhu snadno dostupné za různou cenu a s různým vybavením a také v různých podobách. Předtím, než vtrhnete do obchodu s penězi v ruce a slovy, že chcete jakoukoliv fungující myčku a to hned teď, si ale ještě doma budete muset udělat pár poznámek.

Pro začátek je důležitá velikost, ačkoliv taková myčka o velikosti 45 centimetrů se vejde doslova kamkoliv. Pořídit si i můžete jako volně stojící model nebo jako vestavnou variantu, záleží na vaší volbě a vašich dispozicích, které máte v kuchyni. Rozhodně se ale nemusíte obávat o její výkonnost, protože kvalita mytí nádobí s centimetry nemá nic co dočinění.

Design, energetická třída a úspora

Myčky o velikosti 45 centimetrů jsou k dostání ve velmi sympatickém designu, který bude potěchou pro oko v každé kuchyni. Mají elegantní, ale zároveň moderní vzhled, který doplní styl celé vaší domácnosti a rozšíří řady vašich spotřebičů. Kromě toho jsou myčky 45 centimetrů velmi energetické úsporné, která zajistí, že vaše nádobí bude sice šetrně, ale efektivně umyto a to za použití co nejmenšího množství vody.

Když myčku zapnete, téměř nic neuslyšíte, protože její jednotlivé programy jsou velmi tiché a nebudou vás tak od ničeho rušit. Myčky o velikosti 45 centimetrů najdete u společností, které představují jistotu ohledně kvality – jedná se například o Bosch, Beko nebo Siemens.