Myčka Beko

Porovnání nejdůležitějších parametrů

Hlučnost
46 db
46 db
49 db
 
44 db
 
49 db
Počet programů
 
 
Účinnost mytí
 
 
 
Spotřeba vody
 
11 l
6.5 l
 
9.5 l
 
10.5 l
Počet sad nádobí
14 sad
14 sad
8 sad
 
14 sad
 
10 sad
Energetická třída
A++ 
A++ 
A+ 
 
A+++ 
 
A+ 
Spotřeba el. energie
 
0.93 kWh
 
 
0.83 kWh
 
 
Účinnost sušení
 
 
Aqua Stop
ano 
ne 
ne 
ne 
ano 
ne 
ano 
Auto program
ano 
ano 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Intezivní program
ano 
ano 
ano 
ne 
ne 
ne 
ano 
Počet teplot
 
 
 
Zásuvka na příbory
ne 
ne 
ne 
ne 
ano 
ne 
ne 
Pomohlo vám srovnání?
Hodnoceno 22 hlasy, průměrně 4.7 z 5

Kuchařka, služebná, uklizečka, zahradník,… Když si chcete usnadnit práci o domácnost, není nutné najímat celý regiment cizích lidí, v pohodě si totiž vystačíte s kuchyňskými spotřebiči od společnosti Beko. Zářným příkladem budiž vám ukázka schopností jejich myček, které hravě zvládnou vyčistit vaše nádobí od jakékoliv špíny. Myčky Beko jsou praktické, schopné a ekologické, jejich výkonnost zdaleka přesahuje dovednosti obdobných spotřebičů od jiných firem. S jejich pomocí si nejen vybavíte kuchyni, ale také mnoho získáte a to především ve formě času, který už nebudete muset trávit nad špinavým nádobím.

Odepněte si okovy a odložte je vedle kuchyňského dřezu, tuto otročinu za vás nyní budou dělat spolehlivé a kvalitní myčky Beko, které pro vás budou pracovat s nadšením a bez debat. Vaše povinnosti jakožto umývače nebo umývačky nádobí se smrsknou na zandávání nádobí do poliček v myčce a jejich vyndávání ven. Práce s myčkami Beko je jednoduchá, takže si s ní poradí naprosto každý člen vaší domácnosti.

Na co myslet, při koupi myčky

Pokud jste opravdu rozhodnutí, že svou domácnost obohatíte o nového člena v podobě myčky Beko, určitě byste si předtím měli promyslet několik věcí. Nejdříve jak velkou myčku vlastně potřebujete, popřípadě jaká se vám vlastně vejde do kuchyně. K dostání jsou na trhu myčky Beko o velikosti 45 centimetrů, ale také 60 centimetrů. Roli hraje samozřejmě také to, kolik nádobí jste schopni vyprodukovat, popřípadě jak velkou máte rodinu. Dále – chcete myčku Beko v samostatně stojící podobě nebo vestavný model?

Určitě myslete na dispozice své kuchyně. Ohledně výkonnosti nebo schopností jednotlivých myček Beko se nemusíte stresovat, protože všechny jsou opravdu kvalitní. Záleží jen na vás, kolik různých programů na mytí nádobí užijete. Všechny myčky Beko se vyznačují moderním designem, který doplní vaši domácnost a snadno zapadne mezi ostatní. Inovativní provedení myček zaručuje také ekologické a úsporné programy, které budou šetřit nejen vaši peněženku ale také životní prostředí.