Myčka Bosch

Porovnání nejdůležitějších parametrů

Hlučnost
46 db
44 db
42 db
43 db
48 db
46 db
43 db
Počet programů
Účinnost mytí
Spotřeba vody
9.5 l
9.5 l
6.5 l
9.5 l
8.5 l
9.5 l
9.5 l
Počet sad nádobí
13 sad
12 sad
13 sad
10 sad
9 sad
13 sad
10 sad
Energetická třída
A++ 
A++ 
A++ 
A+++ 
A+ 
A++ 
A+++ 
Spotřeba el. energie
0.92 kWh
0.9 kWh
0.92 kWh
0.66 kWh
0.78 kWh
0.92 kWh
0.66 kWh
Účinnost sušení
Aqua Stop
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
Auto program
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
Intezivní program
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
Počet teplot
Zásuvka na příbory
ano 
ne 
ano 
ano 
ne 
ano 
ano 
Pomohlo vám srovnání?
Hodnoceno 10 hlasy, průměrně 4.5 z 5

Jízda na kole, čtení, luštění křížovek, hraní si s dětmi, zahradničení, hraní na hudební nástroj, malování, zpívání,… Připadá vám, že nic z toho neděláte, že vaše koníčky utíkají pryč směrem k zapadajícímu slunci, zatímco vy dřete v kuchyni nad dřezem plným špinavého nádobí po vašich dětech a partnerovi? Přestaňte být služkou ve své vlastní domácnosti a nechte tuto namáhavou práci na někoho jiného.

Ulevte svému časovému harmonogramu a předejte tuto starost myčce na nádobí od společnosti Bosch, která se o všechno zvládne postarat sama. Umytí nádobí už nebudou takové galeje, když jediné, co budete dělat je dávat nádobí do myčky a potom ho vyndávat čisté. A pokud potřebujete na pořízení myčky do domácnosti argument, protože nejste ten, kdo drží rodinnou kasu, zkuste to přes výrazné snížení spotřeby vody, které vaše peněženka výrazně pocítí, a také šetření životního prostředí, protože většina moderních myček od společnosti Bosch spadá do vysoké energetické třídy s ekologickými programy. Nechte nádobí nádobím a užívejte si života, bez varhánků na prstech a seškrábaného laku na nehty.

„Technika pro život“

Tak zní heslo společnosti Bosch, která je původem z německého města Gerlingen ležícího nedaleko Stuttgartu. Zde najdete také sídlo Bosch, které tu má domov už od roku 1886, kdy ji založil Robert Bosch. Jak vidno, firma má dlouhou historii, za kterou už něco zažila a její výrobky mají dlouholetou tradici. Neustále dochází k jejich posunu dopředu a zároveň snižování ceny, aby byly pro konečného zákazníka snadno dostupné v různých cenových hladinách.

Bosch vyrábí nejen kuchyňské spotřebiče, ale také další věci, jako jsou díly pro automobilky nebo elektronické nářadí. Všechny jejich výrobky ale mají jedno společné, a to že jsou od svého „narození“ pod drobnohledem, takže jejich kvalita a výkonnost a také samozřejmě dlouhá životnost je nasnadě. Společnost Bosch je opravdu velikánem, který sídlí už v 50 různých zemí světa a je zázemím pro 251 000 pracovníků. Jejím neoficiálním heslem je „Rozdíl není v ceně“.

Když tedy vsadíte na myčky společnosti Bosch, budete mít zaručeného spolehlivého pomocníka do své kuchyně.

Myčka přesně pro vás

Myčky od společnosti Bosch jsou rozmanitého tvaru a také schopností, než tedy vyrazíte do obchodu, měli byste mít alespoň základní ponětí o tom, co všechno je vlastně k mání. Základní rozdělení myček Bosch spočívá v tom, jestli jsou samostatně stojící nebo vestavné. S tím souvisí také jejich velikost, která může být jak menších 45 centimetrů, tak také ohromujících 60 centimetrů. To zohledněte podle toho, jak velkou máte rodinu, kolik nádobí jste schopni vyprodukovat nebo jestli rádi děláte velké oslavy.

Je to totiž zbytečné pouštět poloprázdnou myčku, když na její zaplnění byste potřebovali nejen celou svou kuchyňskou výbavu, ale také nádobí vašeho souseda. Otázkou je samozřejmě také energetická třída, které vám řekne, jak bude vaše myčka úsporná. Když už do myčky od Bosch investujete, určitě se dívejte po takovém modelu, který nebude hamižný a na mytí mu postačí trocha vody. Budete tím šetřit nejen svou peněženku, ale také životní prostředí, za což vám vaše děti jednou poděkují. Výhodou jsou různé módy a programy na mytí nádobí, které si můžete nastavovat podle libosti.

Mějte doma krasavici

Myčky Bosch jsou všechny elegantní a moderní, většina z nich má kovově lesklý povrch, který hravě zapadne do každé kuchyňské společnosti. Podobně také bílé varianty. Zajímavě mohou vypadat také myčky s imitací dřeva, které mohou působit také jako mimikry a vaši myčku doslova schovat ve vaší kuchyni před zvědavými pohledy. Určitě ale vězte, že když budete mít doma myčku, nebude to jediná krasavice v domě. Díky tomu, že už se nebudete muset máchat v mastné vodě a drhnout naschlé pánvičky, se oddechne i vaše pokožka.