Myčka 60 cm

Porovnání nejdůležitějších parametrů

Hlučnost
47 db
 
 
 
40 db
 
 
Počet programů
 
 
 
 
 
Účinnost mytí
 
 
 
 
 
 
Spotřeba vody
9.5 l
 
 
 
11 l
 
 
Počet sad nádobí
16 sad
 
 
 
 
 
 
Energetická třída
A+++ 
 
 
 
A+++ 
 
 
Spotřeba el. energie
0.86 kWh
 
 
 
0.857 kWh
 
 
Účinnost sušení
 
 
 
 
 
Aqua Stop
ano 
ne 
ne 
ne 
ano 
ne 
ne 
Auto program
ano 
ne 
ne 
ne 
ano 
ne 
ne 
Intezivní program
ano 
ne 
ne 
ne 
ano 
ne 
ne 
Počet teplot
 
 
 
 
 
Zásuvka na příbory
ano 
ne 
ne 
ne 
ano 
ne 
ne 
Pomohlo vám srovnání?
Hodnoceno 23 hlasy, průměrně 4.9 z 5

Máte početnou rodinu? Rádi pořádáte oslavy narozenin, kamarádské sešlosti a příležitostné párty? Potom také znáte ten pocit, když všichni hosté odejdou a na vás čeká úklid a mytí spousty špinavého nádobí. Když to necháte na další den, na nádobí jídlo naschne a dolů ho budete pomoct dostávat sbíječkou, na druhou stranu byste se ale mnohem raději viděli v posteli.

Není nic jednoduššího, než ten velký počet talířů, skleniček, příborů, mističek, hrnců a pánviček naskládat do prostorné myčky o velikosti 60 centimetrů, která se o vaše problémy postará raz dva. Prát špinavého nádobí není nic složitého, každá myčka má mnoho nastavitelných programů, mezi kterými si můžete vybrat takový, který vám bude vyhovovat.

Pořizovací cena myčky o velikost 60 centimetrů se vám sice může zdát trochu vyšší, ale určitě se taková investice do vašeho pohodlí vyplatí, protože kromě svého času budete šetřit i vodu a také přírodu. Většina modelů myček o velikost 60 centimetrů je k dostání ve vysoce energeticky úsporných provedeních. Přítomnost myčky ve své domácnosti rozhodně poznáte – ale ne po sluchu, protože její programy jsou tiché, zato po zraku, když přijde vyúčtování za vodu.

Myčka vaše pomocnice

Šedesáti centimetrové myčky jsou k dostání ve vestavné i volně stojící podobě, určitě tedy zvažte, co bude lepší pro vaši domácnost. Vzhledem tam tento pomocník na mytí nádobí snadno zapadne, protože jeho elegantní design se prosadí naprosto v každé kuchyni, ať už je zařízená jakkoliv. Obsahuje velký počet sad nádobí, do kterého hravě naskládáte minimálně polovinu své kuchyně, takže se určitě nemusíte obávat, že by velikost 60 centimetrů byla u myčky nedostačující.

Vhodnější je ale samozřejmě pro početnější rodinu nebo domácnost, která žije, a často se v ní konají různé akce. S myčkou na nádobí v kuchyni si usnadníte práci a ušetříte čas, který budete moci strávit se svou rodinou nebo blízkými či jinými zábavnějšími aktivitami, než je mytí nádobí.